Kontakt

Milí zákazníci!

Tak takto rôzne nazývate náš produkt: okrasné studne, ozdobné studne, studne do záhrady, studnička, záhradná studňa, studňa, liatinová studňa, kovová studnička, stojatá studňa, záhradný stĺpik, záhradné umývadlo, liatinové umývadlo, kovové umývadlo, umývadlo do exteriéru.

My sme ich nazvali záhradne studne?
Záhradné studničky a umývadlá sú neodmysliteľnou súčasťou každej záhrady a terasy z estetického i praktického hľadiska. Studne a umývadlá využívame na umývanie rúk a ovocia ,zeleniny zo záhrady, na letné osvieženie nás aj našich domácich miláčikov, pri príprave potravín na grilovanie, na polievanie, atd. V neposlednom rade okrasné studne a umývadlá do záhrady sú dôležitým dekoračným prvkom našej záhrady, ktorý vytvára viacnásobné potešenie našich zmyslov: vzhľad, pocit a zvuk. Aj vo Feng Šuej čistá, tečúca voda vytvára čchi (pozitívnu energiu). Voda symbolizuje peniaze, bohatstvo a prosperitu, je veľmi účinná a takmer vždy vytvára dobré Feng Šuej.
My sme v roku 2009 pre Vás hľadali produkt ktorý by vyhovoval svojou cenou, kvalitou a dizajnom. Tu je výsledok:

Cena a kvalita?
Ceny našich studničiek a umývadiel sú na trhu najlacnejšie v rámci ponúkanej vysokej kvality!!! Oproti konkurencií, ktorá ponúka okrasné studne a umývadlá do záhrady pochádzajúce z Číny, zhotovené zo železa, čo rýchlo podlieha korózii a poškodeniu - my ponúkame stojaté studničky a záhradné umývadlá vyrobené v EU, zhotovené z hliníku- čím sa zaručuje vysoká kvalita a takmer nekonečná životnosť! Jednou z predností našich studničiek a umývadiel je ich jednoduchá montáž a inštalácia.

Dizajn?
Dizajn našich záhradných stĺpikov a záhradných umývadiel boli navrhnuté s citlivým prístupom ku klasickým tvarom i farebným prevedeniam, vďaka čomu sa dajú vkusne zladiť tak do modernej a nadčasovej, mestskej záhrady ako aj ku klasickému alebo vidieckemu štýlu. Pozitívne hodnotenie dostávame od Vás stále viac, začo Vám ďakujem!

Kontaktná osoba: Radoslav Kochan – vedúci predaja
Telefónne číslo: +421 (0)905 44 11 47
Kamenná predajňa: Hlavná 241, 930 21 Dunajský Klátov
E-mail: info@zahradnestudne.sk

Prevádzkovaťel e-shopu:
MAX GARDEN s.r.o.
Hlavná 241
930 21 Dunajský Klátov
IČO: 50 283 391
IČ DPH: SK2120259416

Ak Vás kovové záhradné studničky a umývadlá neoslovili, a dávate prednosť drevu, kameňu či betónu, neváhajte si vybrať na túto stránku (klik!)

Vyhľadávanie
 
Použte vyhľadávacie pole.
Podrobné vyhľadávanie
0 položka